Картоплю вирощували на двох однакових ділянках землі площею 1 га. З однієї ділянки зібрали 13 т

картоплі, а з іншої — 18 т. Яка середня врожайність картоплі на цих ділянках?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Оксана.

Ответ:

1,55 кг/м2

Пошаговое объяснение:

1 т = 10 ц = 1000 кг

1 га = 10000 м2

130 ц / 1 га = 130 ц/га = 13000 кг / 10000 м2 = 1,3 кг/м2

18 ц/га = 1,8 кг/м2

15,5 ц/га = 1,55 кг/м2