6.Середнє арифметичне трьох чисел 21,3. Перше число менше від другого на 6,1, а третє більше від

другого на 3,4. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Южаков Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число х

тогда

"Перше число менше від другого на 6,1 ", значти второе (х+6,1)

"третє більше від другого на 3,4" значит третье будет  (х+6,1+3,4)

среднее значение вычислиятся как сумма чисел / количество чисел

у нас сумма x + (х+6,1) + (х+6,1+3,4)

число чисел 3

тогда

Хср  = (x + х+6,1 + х+6,1+3,4)/3 = 21.3

3x = 48.3

x = 16.1

1 число 16.1

второе (9+6,1) = 22.2

третье (х+6,1+3,4) = 25.6