Периметре прямокутника 12,4 см одна з його сторін на 3,8 см менша від другої.Знайдіть площу

прямокутника.Даю 20 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Анастасия.

Ответ:

Р = (a + b) * 2     a = х см - длина    b = (х - 3,8) см - ширина   P = 12,4 см

(х + х - 3,8) * 2 = 12,4

(2х - 3,8) * 2 = 12,4

4х - 7,6 = 12,4

4х = 12,4 + 7,6 = 20

х = 20 : 4

х = 5 (см) - длина (а)

5 - 3,8 = 1,2 (см) - ширина (b)

S = a * b

S = 5 * 1,2 = 6 кв.см - площадь прямоугольника

Пошаговое объяснение: