Лижник рухається зі швидкістю 7.2 км/год. яку відстань він подолає за 0.4 год?:з Помогите

пожалуйста ^^

Ответы на вопрос

Отвечает Ситникова Евгения.

7,2*0,4=2,88(км)

Відповідь: 2.88 км

Отвечает Ромайская Ангелина.

Ответ:S=U*t

=> S=7,2*0,4

S=2,88

Відстань яку він подолає дорівнює 2,88км.