Знайти кількість коренів рівняння 2x^2+x-3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Валерия.

Ответ:

1; -1,5

Пошаговое объяснение:

D=1+24

x_{1}=\frac{-1+5}{4}=1\\x_{2}=\frac{-1-5}{4}= -1,5