катруся купила 5 тістечок : 3 еклери по 3.5грн і 2 безе. Середня ціна одного тістечка дорівнює

3.9грн. Скільки коштує одне безе

Ответы на вопрос

Отвечает Трунтаева Дарья.

Ответ:

4.5

Пошаговое объяснение:

3.9 * 5 = 19.5

19.5 - 3 * 3.5 = 9

9 / 2 = 4.5