Сума двох чисел 162, причому перше число більше від другого на 34. Знайдіть ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Омелькова Анастасия.

Ответ:

1 число - х +34

2 число - х

Пошаговое объяснение:

х+(х+34)=162

2х+34=162

2х=162-34

2х=128

х=128:2

х=64

1 число - х+34 = 64+34=98

2 число - х - 64

Отвечает Степанов Степан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x+x+30=162

x=66меньшее число

66+30=96большее

Ответ 66и96