Площа прямокутної ділянки дорівнює 670²м. Одна сторона – 25 м. Знайди довжину другої сторони

прямокутника і його периметр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулов Артём.

Ответ:

103.6 м

Пошаговое объяснение:

S= a* b (1 сторона помножити на 2 сторону)

друга сторона= S/1 сторона= 670/25=26,8м

P= (a+b)*2= (26.8+25)*2= 103.6 м