Розкрий дужки і зведіть подібні доданки -7(4+b)+4(b-4)+b​


Ответы на вопрос

Отвечает Дейнека Анастасия.

Пошаговое объяснение:

7(4+b)+4(b-4)+b=28+7b+4b-16+b=12b+12