Периметр треугольника дорівнє 33 см. Довжина першої його сторони вдвічі більша за довжину другої й

на 7 см більша за довжину треьої. Обчисли довжину кожної сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Эльмовский Дмитрий.

1 сторона x, вторая 2х и третья 2х-7

2х+х+2х-7 = 33

5х = 40

х = 8

первая сторона 8

вторая 2×8 = 16

третья 2×8-7 =9