Визнач рівняння, яке відповідає умові задачі:" Периметр трикутника дорівнює 58 см. Довжина першої

його сторони вдвічі більша за довжину другої й на 7 см більша за довжину третьої сторони" * сооос​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

2х+х+2х-7=58 или 2*13+13+2*13-7=58

Пошаговое объяснение:

2х+х+2х-7=58

5х=58+7

5х=65

х=13