Восьми коням за 5 днів згодували 2ц 40кг фуражу. Скільки фуражу потрібно трьом коням на один день.

Зміни запитання задачі так,щоб у розв’язання задачі стало на одну дію більше.

Ответы на вопрос

Отвечает Малых Костя.
54кг будет ))))))))))))))
Отвечает Дэнилэ Данила.

Ответ:

2ц 40кг=240кг

1)240÷5=48(фур.)-1 коню за 1 день

2)48×3=144(фур.)