1. Розв'яжи задачу. Восьми коням за 5 днів згодували 2ц 40кг фуражу. Скільки фуражу потрібно трьом

коням на один день? 2. Зміни запитання задачі так, щоб у розв'язанні задачі стало на одну дію більше.

Ответы на вопрос

Отвечает Варданян Женя.

18 кг

Пошаговое объяснение:

240кг:8=30(кг) 1 коню на 5 днів

30:5=6(кг) 1 коню на один день

6×3=18(кг) 3 коням на один день

2)Скільки потрібно 4 коням на один день?

18+6=24(кг) чотирьом коням на 1 день