Сума двох чисел дорівнює 157 причому одне число більше від другого на 28. визначте ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 1-е число.

x+(x-28)=157

2x=157+28

x=185/2=92,5 - 1-е число.

92,5-28=64,5 - 2-е число.