На трьох полицях стояло 122 книги, причому на першій полиці було на 8 книжок більше, ніж на другій,

і у 2 рази більше, ніж на третій. Скільки книжок стояло на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Саша.

Ответ:

I -2х

II -2х-8

III -х

Всего 122 книги

2х+2х-8+х=122

5х=130

х=26 к на 3 полиці

26*2=52 к на 1 полиці

52-8=44 к на 2 полиці

Пошаговое объяснение:

вот