На трьох полицях стояло 110 книжок,причому на першій полиці було книжок у 2 рази більше,ніж на

другій і га 5 книжок більше,ніж на третій.Скільки книжок стояло на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Плаксина Эльвина.
(100+5):(2+2+1)=23(кн) на второй полке
23*2=46(кн) на первой полке
46-5=41(кн) на третьей