Визначити масу натрій сульфату, що утворився при взаємодії натрій гідроксиду кількістю речовини 10

моль з сульфатною кислотою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеканова Анастасия.

Дано:

n(NaOH) =10моль

Найти :

m(Na2SO4) -?

Решение :

2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2HO

n(NaOH) =n(Na2SO4) =10*1/2=5моль

m(Na2SO4)=n*M=5моль*142г/моль=710г

M(Na2SO4)=23*2+32+16*4=142г/моль