Одне з двох чисел на 4 більше за інше, а їх добуток = 96. Знайти ці числа. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 2-е число.

(x+4)·x=96

x²+4x-96=0; D=16+384=400

x₁=(-4-20)/2=-24/2=-12 - 2-число; -12+4=-8 - 1-е число.

x₂=(-4+20)/2=16/2=8 - 2-е число; 8+4=12 - 1-е число.