У квітковому магазині 30 % усіх квітів - троянди, і їх - 150 штук. Скільки квітів припадає на 1 % ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30%-150шт.

1%-x шт.

30x=150

x=5

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30% = 150 шт

1% = х шт

30/1 = 150/х

х = 1*150 / 30

х = 150/30

х = 5

1% = 5 цветов