У квітковому кіоску було 35 букетів, по 3 троянди в кожному, і букети по 5 троянд у кожному, всього

205 троянд. Скільки букетів, по 5 троянд у кожному, було у квітковому кіоску?

Ответы на вопрос

Отвечает Ракитина Ксюшка.

Ответ:

20 букетів

Пошаговое объяснение:

35*3=105 (тр) в букетах по 3 троянди

205-105=100 (тр)

100÷5=20 (букетів) по 5 троянд

Отвечает Перунов Женя.

Ответ:

букетів, по 3 троянди в кожному

3*35=*105 троянд

троянд з букетами по 5 троянд у кожному

205-105=100 троянд

букетів по 5 троянд у кожному

100/5=20 букетів

Пошаговое объяснение: