у магазині жіночий одяг зимових шуб було в 5 разів більше ніж у. магазині ексклюзив. коли в

магазині жіночий одяг продали 120 шуб, а в магазині ексклюзив завезли 40 шуб то в обох магазинах кількість шуб стала однакова. скільки шуб було в магазині ексклюзив спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карих Полина.

Пошаговое объяснение:

Магазин "Женская одежда" = 5х шуб было сначала

Магазин "Эксклюзив" = х шуб было сначала

5х - 120 = х + 40

5х - х = 40 + 120

4х = 160

х = 160 : 4

х = 40

Магазин "Женская одежда" = (5х) = 5 * 40 = 200 шуб было сначала

Магазин "Эксклюзив" = (х) = 40 шуб было сначала

Ответ: 40 шуб

Проверка:

200 - 120 = 40 + 40

80 = 80