За перший день 2 гусеничних трактори й один колісний зорали 22 га ,а за другий день 3 гусеничних і

8 колісних - 72 га.Знайдіть ,скільки гектарів землі може зорювати щодня один гусеничний трактор і скільки - один колісний

Ответы на вопрос

Отвечает Варёнова Полина.

2х+у=22

у=22-2х

3х+176-16х=72

176-72=16х-3х

104=13х  

х=104:13

х=8

2*8+у=22

у=22-2*8

у=22-16

у=6

Ответ: 8 га земли обрабатывает в день гусеничный трактор, 6 га земли обрабатывает в день колесный трактор.