Установіть відповідність між умовою (1-4) і відповідним числовим Значенням (А-Д)Умова1 Посаджено

50 троянд, це 25% від загальної кількості.Скільки всього троянд потрібно посадити?2) Діаметр колеса 10 дм. Яку відстань пройде колесо, якщовоно зробить 1 оберт?3)Довжина кола становить 62,8м. Знайти радіус.A 40MБ 31,4 дмг 10 мд 200 мПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ ПРОШУ МОНИТОРИНГ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурченко Анастасия.

1) 50 троянд - 25 %

50/25 = 2 (1%)

2*100 = 200 (усього троянд)

Д

2) Б

3) С = 62,8 м

C = 2Пr

2Пr = 62,8

2*3,14r=62,8

6,28r = 62,8

r=10 (м)

Г