Побудуйте графiк функцiï: y=-3x, x<3y=-5, x>3​


Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За умовою  потрібно побудувати графік функції у = -3х , якщо х < 3 та графік функції у = - 5 , якщо х > 0/

Графік функції у = - 3х - це пряма , отже знайдемо дві точки , щоб побудувати графік , при цьому значення х повинно бути менше 3

Якщо х = 0

у = -3 * 0 = 0

Якщо  х = 1

у = - 3 * 1 = - 3

Графік функції у = -5 - це пряма паралельна  осі Х , нас цікавлять всі значення при х > 3

Побудуємо ці графіки .