Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 63,7 км/год і три години зі швидкістю 71,8 км/год . Знайдіть

середню швидкість всього шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Мария.

Ответ:      68,56 км/год .        

Пошаговое объяснение:

1 ) 63,7 * 2 = 127,4 ( км) - шлях за перші дві години

2 ) 71,8 * 3 = 215,4 ( км) -  шлях за наступні три години

3 ) 127,4 + 215,4 = 342,8 ( км) - увесь пройдений шлях

4 )  3 ) 2 + 3 = 5 ( год ) -  увесь затрачений час

5 ) 342,8 : 5 = 68,56 ( км/год ) - середня швидкість