Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та ви- шіть кількість його кореніврепиту1)х2 - x +7​


Ответы на вопрос

Отвечает Пивовар Алекс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Федотов Данил.
D=(-1)2-4*1*7=1-28=-27, коренев нету