Вік подруги Ілони й Рити в сумі становить 21 рік. Який вік кожної дівчинки, якщо Рита на 3 роки

старша за свою подругу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пайбактов Веня.

Відповідь:

Ілоні 9 років, Риті 12 років.

Пояснення:

вік Ілони ми приймемо за Х

вік Рити приймемо за Х+3 (бо нам з задачі відомо, що Рита на 3 роки старша за Ілону)

складаємо рівняння:

х+(х+3)=21

2х+3=21

2х=21-3

2х=18

х=18/2

х=9 (вік Ілони).

9+(9+3)=21

9+12=21

21=21

Відповідь: Ілоні 9 років, а Риті 12 років.

Здається вирішив правильно. Надіюсь, що допоміг.

ВДАЛОГО ВАМ ДНЯ!!!