Оля старша за Ірину на 3 роки, а від Тоні вона старша на 4 роки. Всього сестрам 35 років. Який вік

кожної з дівчаток?

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.
Х - Оля
х- 3 - Ірина
х-4 -Тоня
х+х-3+х-4=35
3х=42
х=14
отже 14р-олі,
14-3=11р - Ірині
14-4=10р-тоні