Плаття та костюм коштують разом 710 грн, а костюм та штани 630 грн. Яка ціна кожної речі окремо,

якщо за всю покупку заплатили 950 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

710+630-950=390грн. цена костюма

710-390=320 грн. цена платья

630-390=240 грн. цена штанов

проверка6

390+320+240= 950грн

Пошаговое объяснение: