Стефа вирушила у торгівельний центр для оновлення гардеробу. Відомо, що за 4 сорочки та 2 плаття

Стефа заплатила 1801 грн. Скільки коштує одна сорочка та одне плаття, якщо відомо, що плаття дорожче за сорочку на 120,5 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Радюк Демид.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай вартість сорочки = х грн, тоді плаття – х+120,5 грн

Маємо рівня
4х + 2(х+120,5) = 1801
6х+241=1801 => 6х = 1560 => х = 260 (грн)
Тоді одне плаття коштує 380,5 грн