31. Костюм, сорочка та краватка коштують 304,8 грн. Сорочка та краватка коштують 70,6 грн. Костюм

та краватка коштують 246,2 грн.Скільки коштують костюм, сорочка та краватка окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Яцків Віталій.
1) 304,8 - 70,6 = 234,2 ( грн ) стоимость костюма
2) 304,8 - 246,2 = 58,6 ( грн ) стоимость сорочки
3) 304,8 - ( 234,2 + 58,6 ) = 304,8 - 292,8 = 12 ( грн ) стоимость краватки