Дві групи велотуристів одночасно вирушили в одному напрямку. Перша група робить зупинки кожні 12

км, а друга-через кожні 18 км. Яку найменшу відстань вони мають проїхати, щоб їх зупинки збіглися? Помогите пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Ангелина.

Відповідь: через 36км.

Покрокове пояснення: 18×2=12×3=36(км)