Серед трьох чисел сума першого і другого дорівнює сумі другого і третього, а їх середнє арифметичне

дорівнює другому числу. Знайти ці числа, якщо їх сума становить 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Масалимова Замира.

a + b + c = 15 - сумма трёх чисел

{а + b = b + c - по условию

{(a + b + c) : 3 = b - среднее арифметическое трёх чисел

- - - - - - - - - - - -

{а - c = b - b

{a + b + c = 3b

- - - - - - - - - - - -

{a - c = 0 ⇒ а = c

{3b = 15

b = 15 : 3

b = 5

- - - - - - - - - - -

15 - 5 = 10 - числа a и с (одинаковые)

а = с = 10 : 2 = 5

Ответ: а = b = c = 5.