№ 1. Для ряда чисел 10, 12, 15, 20, 15, 14, 19Найдите:Моду;Размах;Медиану;Среднее

арифметическое.4​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербацевич Тамара.

Ответ: Мо = 15 ; Me = 15 ;  r  = 10 ;  Хс =15 .

Пошаговое объяснение:      10, 12, 15, 20, 15, 14, 19

Ранжуємо цей числовий ряд :  10, 12, 14, 15, 15, 19, 20 , тоді

мода ряду Мо = 15 ; розмах ряду r = 20 - 10 = 10 ;  медіана Me = 15 ;

а середнє арифметичне Хс = ( 10 + 12 + 15 + 20 +15 + 14 + 19 ):7 =

= 105 : 7 =15 .