Сторона початкового квадрата – 8 см. Кожну сторону квадрата збільшили на 50 %, після цього знайшли

площу нового квадрата. У скільки разів збільшилася площа квадрата? дам 20 балов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Самарцев Илья.

8*8=64 см² - площадь первого квадрата

8+0,5*8=8+4=12 см - сторона второго квадрата

12*12=144 см² - площадь второго квадрата

144:64=2,25 раза