Знайди масу колібрі й горобця якщо відомо, що горобець у 4 рази важчий від калібрі. загальна їхня

вага 40 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

Ответ:

8 г,  32 г.

Пошаговое объяснение:

Нехай вага колібрі х г, тоді вага горобця 4х г.

х+4х=40

5х=40

х=8

Вага колібрі 8 г, вага горобця 8*4=32 г.

Отвечает Миниахметов Ильдан.

Ответ:

4х+х=40г

5х=40

5х÷5=40÷5

х=8

8×4=32гр

проверка

8+32=40гр