Одне з чисел на 134 більше від другого а іх середнє арифметичне дорівнює 133. Знайти цічисла​


Ответы на вопрос

Отвечает Анопкин Максим.

Ответ:

66, 200

Пошаговое объяснение:

х- менше

х+134 - більше число

х+х+134=133*2

2х+134=266

2х=266-134

2х=132

х=132:2

х=66

х+134=66+134=200