За першу годину мікроавтобус подолав a км, за другу — b км, а за третю — на 9 км менше, ніж за

першу. Складіть вираз для обчислення шляху, який подолав мікроавтобус за три години, і знайдіть його значення, якщо a=70, b=64.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

70+64=134(км)

134-9=123