1. На швейній фабриці пошили 60 осінніх і 84 зимових пальт. На зимові пальта було використано на

72 м тканинибільше, ніж на осінні. Скільки метрів тканини витратилиокремо на осінні і зимові пальта, якщо розхід тканини наКожне пальто був однаковий?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобец Владислава.

Ответ:

180

252

Пошаговое объяснение:

84-60=24( шт)- на стільки більше зимових, ніж осінніх

72: 24=3( м) витрачають на 1 пальто

60*3=180( м) - витратили  на осінні пальта

84*3=252 (м)-витратили  на зимовіі пальта