На швейній фабриці пошили 87 осінніх і 100 зимових пальт . На зимові пальта витратили на 39 м

тканини більше, ніж на осінні. Скільки метрів тканини витратили на осінні пальта, якщо тканини на одне зимове і одне осіннє пальто витрачали порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Катя.
1) 100-87=13 (на 13 зимних пальто больше)                                                        2) 39:13=3(м) ткани ушло на пошив 1 пальто                                                      3) 87*3=261(м) ткани на осенние пальто                                                            4) 100*3=300(м) ткани на зимние пальто                                                                Ответ: На пошив осенних пальто израсходовали 261(м) ткани.