ty Ж о Розв'яжи задачу На швейній фабриці витратили 180м тканини на осінні і 252 м - на зимові

пальта Зимових пальт було на 24 біль, ніж осінніх. Скільки пошили осi iх i зимових пальт, якщо витрати тканини на кожне пальто були однаковими?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Тимофей.

Ответ:18 осін,

Пошаговое объяснение:1.252:24=10(м)-на 1 пальто

2.180:10=18(пал.)-осін.пальто було

3.24+18=42(пал.)

Відповіть:42 пальта зробили разом