5,92 + (-1,85) - 6,92 - (- 5,85)


Ответы на вопрос

Отвечает Ивлева Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Даний вираз складається з чотирьох доданків: 5,92, (-1,85), -6,92 та -(-5,85). Щоб вирішити цей вираз, спочатку виконаємо операцію з від'ємним числом:

-(-5,85) = 5,85 (мінус мінус дає плюс)

Тепер підставимо дані значення у вираз та виконаємо додавання та віднімання зліва направо:

5,92 + (-1,85) - 6,92 - (-5,85) =

= 5,92 - 1,85 - 6,92 + 5,85

= (5,92 + 5,85) - (1,85 + 6,92)

= 11,77 - 8,77

= 3

Отже, результатом даного виразу є число 3.

Отвечает Омирбеков Арман.

Ответ:

3 буде 3 буде 3 ..............