На швейній фабриці пошили 87 осінніх і 100 зимових пальт.На зимові пальта витратили на 39 м тканини

більше,ніж на осінні.Скільки метрів тканини витратили на осінні пальта і скільки на зимові,якщо тканини на одне зимове і одне осіннє пальто затрачали порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Чабан Дмитрий.
100-87=13 пальто разница
39÷13=3 м ткани уходит на 1 пальто
3×87=261 м на осенние пальто
3×100=300 м на зимние пальто