Ширина прямокутника 9,2 м, а довжина на 3,7 м більше.Знайдіть периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Колодинский Влад.
Ширина 9,2
Длина 9,2+3,7=12,9
P= 2*(9.2+12.9)=44,2