Маса сушених слив становить 15% маси свіжих слив. Скільки mкілограмів свіжих слив треба взяти,

щоб отримати 36 кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Таня.

Ответ:

1) 36:15=2,4 (кг) - 1%

2) 2,4*100=240 (кг)

Відповідь: треба взяти 240 кг свіжих слив.