Човен плив 1,4 год за течією річки і 2,2 год проти течії. Який шлях подолав човен за весь час

руху, якщо швидкість течії дорівнює 1,7 км/год, а власна швидкість човна - 19,8 км/год?з поясненням до дій будь-ласка! це дуууже ТЕРМІНОВО​

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Ответ: Надіюсь правильно

69.92 км

Пошаговое объяснение:

1.19.8+1.7=21.5 км/год  швидкість човна за течією

2. 21.5*1.4=30.1 км проплив катер за 1.4 год.  за течією річки

3.19.8-1.7=18.1 км/год  швидкість човна проти течії

4. 18.1*2.2=39.82 км проплив катер за 2.2 год. проти течії

5. 30.1+39.82=69.92 км шлях який поолав човен