До суми чисел 3,6 і -4,1 додали добуток чисел 14,2 і -2,5. Який результат дістали?


Ответы на вопрос

Отвечает Яцків Софія.

Ответ:

3.6-4.1+14.2*(-2.5)=-0.5-35.5=-36

Пошаговое объяснение: