У Степана було 50 горіхів. Половину горіхів він віддав білочці, а 15 горіхів – хом’ячкові. Скільки

горіхів залишилось у Степана?

Ответы на вопрос

Отвечает Автономов Дима.

Ответ:

було 50 , білочці віддав 50/2=25

залишилось 50-25=25

залишилось 25-15=10 горіхів