Пожалуйста помогите:) Артем нарвав у лісі горіхів. По дорозі додому він зустрів одного за одним

чотирьох друзів і кожному віддав половину тих горіхів, що були в нього. Додому він приніс 10 горіхів. Скільки горіхів було в Артема спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Артём.

Ответ:

10*2^4=160

Пошаговое объяснение:

У Артема залишилося 10 горіхів. Стільки ж він віддав четвертому.
10 шт — четвертому
10*2 = 20 шт — третьому
20*2 = 40 шт — другому
40*2 = 80 шт — першому
80*2 = 160 шт — у нього було