СРОЧНО. Розв'яжіть будь ласка задачу: Білки ділили горіхи.1 білка взяла 1/4 всіх горіхів і ще 3

горіха.2 білка взяла 1/3 горіхів, що залишилося, і ще 2 горіха.3 білка взяла 1/2(половину горіхів, що залишилося після 2 білки, і ще один горіх.4 білці залишилося 5 горіхів. Скільки горіхів було у білок разом,у кожній білці? Будь ласка благаю вас

Ответы на вопрос

Отвечает Гулиев Зейнал.

Ответ:

32 всего было орехов

11 орехов взяла первая белка

9 орехов взяла вторая белка

7 орехов взяла третья белка

5 орехов взяла четвертая белка


Пошаговое объяснение:

Х - общее число орехов


(1/4)*х + 3 = х/4 +3 - взяла первая белка

( х - (х/4 + 3)) * 1/3 + 2 = х/3 - х/12 - 1+2 = 3х/12 +1 = х/4 + 1 - взяла вторая белка

(х - (х/4 + 3) -(х/4+1))*1/2 + 1 = х/2 - х/8 - 3/2 - х/8- 1/2 +1 = 2х/8= х/4-1 - взяла третья белка

5 орехов - взяла четвертая белка


Составляем уравнение

х/4+3 + х/4+1 + х/4-1 +5 = х

3х/4 + 8 =х ----умножим уравнение на 4

3х + 32 =4х

32= х - общее количество орехов


х/4 +3 = 32/4+3=8+3=11 - орехов взяла первая белка

х/4 + 1 = 32/4+1= 9 орехов взяла вторая белка

х/4 -1 = 32/4 -1 =8-1=7 орехов взяла третья белка

5 орехов взяла четвертая белка


Проверка

11+9+7+5=32 ореха -- верно